כתבות ומאמרים על קוסמטיקה ויופי

לאורך השנים דורית סוסי, אשר מנהלת את מכון היופי הפנינה של דורית, פרסמה כתבות רבות פרי עטה כתבות רבות אשר עוסקות בתחום הקוסמטיקה והיופי. בעמוד זה מרוכזים כל הכתבות שלה שפורסמו בפרינט ובדיגיטל.

כתבות שפורסמו באינטרנט

הקשר בין הקוסמטיקה לנפש

היום כמעט כל אישה מבינה שיש קשר בין מצב נפשי למצב הגוף. הזנחה של הגוף תתבטא בנפש והזנחה של הנפש תתבטא בגוף. אז איך מוצאים את האיזון?

להמשך קריאה >>>

כתבות שפורסמו במגזינים

העצמה נשית לקראת הקיץ

הקיץ כבר כאן ואת מנסה לג'נגל עם העבודה, עם הילדים ועם הבעל שעסוק עם המונדיאל... אבל, רגע - מה עם זמן לעצמך? הנה רעיון איך לקחת פסק זמן ולהקדיש גם לך תשומת לב.

להמשך קריאה>>>

מעבדות לחירות - טיפ חשוב לפסח (ובכלל)

איכותה של אישה אינה נמדדת רק לפי יופיה, ולצד הטיפוח החיצוני חשוב לא פחות גם הטיפוח הפנימי: אישה מטופחת הן מבחינה חיצונית והן מבחינה פנימית, היא מאושרת יותר - וזה מקרין על כל הסביבה.

להמשך קריאה>>>

שגרת טיפוח: המתנה הכי טובה שתעניקי לעצמך

כבר חלפה התקופה שבה נשים היו צריכות להוכיח את עצמן ואת נשיותן. כיום נשים מכירות בערך של עצמן, ביוכלתן ובעוצמתן. כיום נשים כבר לא מנסות למצוא חן בעיניי האחר, אלא מתייחסות לעניין הטיפוח כאל מתנה לעצמן.

להמשך קריאה >>>

עצמאיות בשטח

כיום זה כבר ידוע כי נשים רבות מחפשות את הדרך להתחבר לעצמן ולאיכויותיהן. אנו כבר ממזמן מכירות בערך של עצמנו, וכבר לא צריכות להוכיח כמה אנחנו "חזקות". אז איפה אותה אישה עצמאית וחזקה מסתתרת בתוכך?

להמשך קריאה >>>

מה קשור: על הקשר בין טיפוח ומצב רוח

הרבה  מטלות ומשימות מוטלות על כתפינו כנשים, אך אין זו סיבה לוותר על טיפוח. נמצא כי קיים קשר ישיר בין מצב הרוח שלנו לבין תחושת שביעות הרצון ממראנו החיצוני, ואין זה סוד שכשאנחנו מרגישות ונראות טוב - אנחנו יכולות לכבוש את העולם!

להמשך קריאה>>>